Video: Sudac s Fifinom oznakom mortus pijan vodio susret

BJELORUSKI sudac s Fifinom oznakom od 1993. godine Sergey Shmolik utakmicu 13. kola bjeloruske lige između FC Naftan i FC Vitebsk odsudio je mortus pijan.

Prvo poluvrijeme susreta proteklo je više manje u redu, iako je već tada bilo vidljivo da nešto nije u redu s glavnim djeliteljem pravde. Osim toga, na poluvremenu su se igrači obaju klubova požalili da sudac smrdi na alkohol.

Žalio se na bolove u leđima

Početkom drugog dijela susreta svima je postalo jasno da je gospodin Shmolik popio čašicu previše i da se susret ne može nastaviti. Vidno pijan i nemoćan, sudac je zatražio izmjenu zbog navodnih bolova u leđima, u trenucima kada zbog alkohola više nije mogao potrčati ni koraka nakon što je većinu drugog dijela susreta proveo unutar središnjeg kruga igrališta.

Sergey Shmolik suspendiran je s Fifine liste na duže vrijeme, a kasnije ovog tjedna Bjeloruski nogometni savez odlučit će o njegovoj ligaškoj sudbini.

R.J.
Foto: Screenshot

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.