VIDEO Tudor ostao bez važnih bodova u borbi za Ligu prvaka

U SUSRETU 35. kola talijanskog nogometnog prvenstva Monza i Lazio, koji vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, remizirali su 2:2. Lazio je ostao sedmi na ljestvici s 56 bodova, jednim manje uz dvije utakmice više od šeste Atalante, a tri manje uz utakmicu više od gradskog rivala Rome, koja je na petom mjestu, posljednjem koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone. Monza je 11. s 45 bodova.

Rimljani su poveli u 11. minuti golom Cire Immobilea, a mreže su potom mirovale sve do 75. minute kada je bosanskohercegovački napadač Milan Đurić zabio za izjednačenje. Činilo se da će gosti doći do pobjede kada je Matias Vecino postigao gol u 83. minuti, ali Đurić u sudačkoj nadoknadi zabija svoj drugi gol za konačnih 2:2.

SVE GOLOVE S UTAKMICE MOŽETE POGLEDATI OVDJE.