SERIE A

VIDEO Veronin igrač nokautirao suigrača i izbio mu zub prilikom proslave gola

VERONA je kao domaćin izgubila od Napolija 5:2 u prvom kolu Serie A. Verona je povela 1:0 golom Kevina Lasagne u 29. minuti, no Napoli je preko Kviche Kvaratskhelije u 37. te Victora Osimhena u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena došao do preokreta.

Verona je u 48. minuti izjednačila pogotkom debitanta Thomasa Henryja, no onda je uslijedilo novo vodstvo gostiju. Piotr Zielinski zabio je u 55. minuti za 2:3, a deset minuta zatim Stanislav Lobotka pogađa za 2:4. Marco Politano zabio je za konačnih 5:2 Napolija u 79. minuti.

Nevjerojatna se situacija dogodila u 48. minuti prilikom Henryjeva pogotka. Francuski napadač prilikom proslave pogotka laktom je po licu nokautirao suigrača Kevina Lasagnu, koji mu je trčao u zagrljaj kod proslave. Henry je Lasagni izbio zub, a morala je odmah reagirati i liječnička služba kako bi pomogla nokautiranom Talijanu. Henry je igrao do 59. minute, a Lasagna do 72.