Vušković zabio strašan gol s 25 metara za HSV. Pogledajte ga

HSV je u 15. kolu 2. Bundeslige na svojem stadionu pobijedio Regensburg 3:1 i zadržao korak s vodećim Darmstadtom. Hamburgu je to bila druga uzastopna pobjeda nakon četiri utakmice bez pobjede u svim natjecanjima, a veliku ulogu u slavlju HSV-a ponovno je odigrao Mario Vušković.

Gosti su poveli u 7. minuti preko Caliskanera, da bi samo pet minuta kasnije bivši stoper Hajduka izjednačio fantastičnim golom s 25 metara. Kittel je krivo dodao loptu i onda se odbila točno u noge natrčalom Vuškoviću koji je prekrasnim i preciznim udarcem pogodio malu mrežicu. Vuškoviću je to bio drugi gol ove sezone u 17. nastupu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VUŠKOVIĆEV GOL.

Glatzel je u 49. minuti promašio penal za domaćine, ali je HSV u završnici susreta ipak uspio doći do pobjede. U 79. minuti goste je slomio Konigsdorffer, a pobjedu HSV-a potvrdio je Glatzel u sudačkoj nadoknadi.