Vrsaljko asistirao, Kalinić nije uspio donijeti pobjedu Fiorentini protiv Sassuola

U SUSRETU 14. kola Serie Sassuolo i Fiorentina su odigrali 1:1, a hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko je asistirao za pogodak domaćina.

Vrsaljko je dodao loptu Sergiu Floccariju u 42. minuti za izjednačujući gol nakon što je Fiorentina vodila od šeste minute kada je strijelac bio Borja Valero. Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu za domaćina, a kod Fiorentine je Milan Badelj igrao do 69. minute, a u 57. je u igru ušao u igru Nikola Kalinić, koji nije uspio donijeti pobjedu gostima iako je imao dvije prilike.

Fiorentina je propustila priliku doći na vrh, drugi su s 29 bodova, jednim manje od vodećeg Intera koji večeras gostuje kod trećeplasiranoga Napolija. Sassuolo je odličan, šesti s 23 boda.