West Ham srušio gradske rivale. Majstorski lob Scamacce

UNATOČ lošem ulasku u sezonu, West Ham je danas, u desetom kolu engleske Premier lige, na domaćem terenu s 3:1 svladao gradskog rivala Fulham i tako se primaknuo sredini tablice. Za najljepši potez utakmice odgovoran je Gianluca Scamacca, stasiti napadač koji je ovog ljeta Sassuolu plaćen 36 milijuna funti.

Fulham je prvi došao u vodstvo preko Andreasa Pereire, unatoč tome što je današnju utakmicu zbog blaže ozljede propustio Aleksandar Mitrović, drugi najbolji strijelac lige. No, u 29. minuti Brazilčev pogodak je s bijele točke poništio Jarrod Bowen. West Ham stigao je u vodstvo nakon majstorskog loba Scamacce u 62. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SCAMACCIN GOL

Dvadesettrogodišnji Talijan tako je došao do svog šestog ovosezonskog gola u 12. nastupu za novi klub. Do kraja utakmice u strijelce se upisao i Michail Antonio, koji je u sudačkoj nadoknadi postavio konačnih 3:1.