BUNDESLIGA

Wolfsburg propustio priliku preuzeti vodstvo Bundeslige

NOGOMETAŠI Wolfsburga propustili su priliku preuzeti vodstvo na ljestvici Bundeslige nakon što su u susretu devetog kola kod kuće odigrali 0:0 protiv Augsburga.

Wolfsburg bi pobjedom skočio s petog na prvo mjesto Bundeslige, no osvojivši samo jedan bod, probio se na treću poziciju.

Bila je to utakmica s mnogo prilika na obje strane, ali se napadači nisu proslavili.

Domaćin je u 85. minuti uspio zabiti pogodak, a strijelac je bio Joao Victor, no sudac Tobias Stieler je poništio pogodak nakon pregleda VAR-a.

Za Wolfsburg je do 71. minute igrao Josip Brekalo, dok je Tin Jedvaj igrao cijeli susret za goste.

Na ljestvici vodi Bayern s 18 bodova, Freiburg i Wolfsburg imaju po 17 bodova, dok dvije Borussije imaju po 16 bodova.

Zadnja dva mjesta koja vode u niži rang drže Augsburg sa sedam i Paderborn s četiri boda.