LIGE PETICE

Remi Wolfsburga i Freiburga, Werder i Eintracht uvjerljivi u gostima

ODIGRAN je dio utakmica 31. kola njemačke Bundeslige, a najviše se pričalo o utakmici Borussije iz Dortmunda koja je na gostovanju kod Fortune došla do tri boda u 95. minuti pogotkom Halanda.

Borussija je tim golom zadržala priključak na najviše sedam bodova od Bayerna (ovisno o ishodu večerašnje utakmice koju Bayern igra protiv Gladbacha) i ostala u utrci za naslov prvaka.

Hrvati nisu briljirali

Od ostalih utakmica posebno je zanimljivo bilo na susretu Wolfsburga i Freiburga koji je završio remijem 2:2. Marin Pongračić odigrao je svih 90 minuta za Wolfsburg, a Josip Brekalo izašao je u 55. minuti susreta.

Visoke pobjede upisali su Eintracht, koji je s 4:1 slavio u gostima kod Herthe, te Werder, koji je s 5:1 također na gostovanju pobijedio već otpisani Paderborn.

Köln i Union Berlin odigrali su utakmicu sredine tablice bez uloga i pritiska u kojoj je gostujući Union slavio s 2:1.