Zagreb bez finala SEHA lige, Vardar lako svladao momčad Slavka Goluže

RUKOMETAŠI PPD Zagreba nisu se uspjeli plasirati u finale završnog turnira regionalne SEHA lige, bolji od njih su u polufinalu u Brestu bili igrači Vardara sa 36:28 (19:12).

Susret PPD Zagreba i Vardara praktički je bio riješen u razdoblju od 5. do 10. minute, kada je Vardar serijom 4:0 stekao prednost od četiri gola razlike (6:2). Većim dijelom prvoga dijela razlika se kretala od tri do četiri razlike za makedonskog predstavnika, da bi u samoj završnici uslijedila još jedna serija Vardara, ovaj put od 4:1, kojom se na odmor otišlo sa sedam pogodaka razlike (19:12).

U drugom poluvremenu PPD Zagreb se u dva navrata približio na pet razlike (25:20, 26:21), ali ne i bliže.

Zlatko Horvat s osam i Stipe Mandalinić sa sedam golova predvodili su PPD Zagreb, dok su Ivan Čupić s osam i Vuko Borozan sa šest pogodaka bili najefikasniji kod Vardara.

U drugom polufinalu od 20 sati igrat će domaćin Meškov i mađarski Veszprem.

PPD Zagreb će u nedjelju od 17.30 sati igrati za treće mjesto protiv poraženog iz susreta Meškov - Veszprem, dok će Vardar od 20 sati igrati u finalu protiv pobjednika utakmice Meškov - Veszprem.