Zagrebaši se oprostili porazom

RUKOMETAŠI hrvatskog prvaka porazom su se oprostili od najelitnijeg europskog natjecanja -Červarova ekipa je "pala” kod Flensburga 36:29.

Budući da je Hamburg još jučer osigurao prolaz u polufinale bodom kod Portlanda, današnji dvoboj posljednjeg kola skupine 3 za obje ekipe je bio revijalnog karaktera.

Prvo poluvrijeme bilo je izjednačeno, “zagrebaši” su i vodili 8:5, no na poluvrijeme su domaćini otišli s prednošću od 16:15. U prvih osam minuta nastavka Flensburg je napravio ključnu seriju od 7:1, nakon čega je prednost zadržao do kraja.

Najbolji kod Zagreba bio je Kiril Lazarov sa čak 14 pogodaka, 4 iz sedmerca, a Igor Vori je dodao 5. Domaćine je predvodio Danac Christiansen s 11 golova, dok se naš reprezentativac Blaženko Lacković u strijelce upisao tri puta.