Zoran Mamić pobijedio iz penala u 90. minuti

BRAĆA Mamić proživljavaju 48 sati iz snova. Prvo je Dinamo slavio u Vinkovcima iz nepostojećeg penala, onda su Zdravku ukinuli sve mjere opreza, a potom je Zoran Mamić u 2. kolu azijske Lige prvaka slavio na teškom gostovanju kod Bunyodkora 3:2.

Već u 8. minuti Abdulrahman, koji je imao problema u klubu zbog frizure, doveo je Mamićev Al-Ain u vodstvo, dvije minute kasnije bilo je 1:1, a već u 15. minuti Al-Ain je ponovno vodio.

Do poluvremena je bilo 2:2, no neustrašivi Al-Ain je u 89. minuti kapitalizirao igrača više, kojeg je imao od 72. minute. Najstrožu kaznu uspješno je realizirao Abdulrahman i Zoran Mamić upisao je prvu pobjedu u skupini.

Bez brige, za razliku od "onog" penala u Vinkovcima, sucu se ne može ništa prigovoriti za dosuđeni jedanaesterac za Al-Ain. Protivničkog igrača srušila su dva igrača Bunyodkora.