Zrinski se vratio na vrh Prve NL golom za pobjedu u 94. minuti

VRLO BRZO su se nogometaši Zrinskog Osječko 1664 vratili na vrh drugoligaške ljestvice, u 30. kolu su kao gosti pobijedili Jarun 2:1 i ponovno imaju dva boda više od Šibenika. Nastavlja se tako žestoka borba ova dva kluba za prvo mjesto u Prvoj NL, jedino koje vodi u elitnu HNL. Šibenik je u petak kao gost slavio protiv Sesveta i dva je dana bio na vodećem mjestu, no Zrinski se vratio na vrh. I to u dramatičnim okolnostima. Dominik Dogan je zabio za veliku pobjedu u 94. minuti. Dogan je zabio i prvi gol u drugoj minuti, a za Jarun je izjednačio Ibanez u 29.

Do kraja sezone Zrinski Osječko 1664 na domaćem terenu igra protiv Sesveta i Šibenika, dok će gostovati kod Vukovara 1991. Osim kod Zrinskog Osječko 1664 u zadnjem kolu, Šibenik do kraja na svom Šubićevcu dočekuje Vukovar 1991 i Dubravu Tim Kabel.