Zvezda izgubila u Mađarskoj. Ferencvaroš ju zakucao na dno grupe

AKTUALNI srpski prvak Crvena zvezda izgubio je u Budimpešti od mađarskog prvaka Ferencvaroša s 2:1 u utakmici četvrtog kola skupine H Europa lige. Prije samo tjedan dana Zvezda je u Beogradu od istog protivnika bila bolja s uvjerljivih 4:1.

Srpski klub sada je posljednji u svojoj skupini i u posljednja dva kola će protiv Trabzonspora i Monaca pokušati uhvatiti proljeće u Europa ligi ili Konferencijskoj ligi. Od oba protivnika s kojima igra do kraja grupne faze Zvezda je ove sezone već izgubila.

Mađari su na današnjem susretu poveli u 23. minuti preko norveškog veznjaka Kristoffera Zachariassena, izabranici Miloša Milojevića vratili su se u utakmici golom Stefana Mitrovića nakon sat vremena igre.

Tri boda Ferencvarošu donio je Marokanac Samy Mmaee snažnim udarcem glavom nakon kornera u 61. minuti. U drugoj utakmici ove skupine Trabzonspor je u Turskoj deklasirao Monaco s 4:0 i tako se Francuzima osvetio za prošlotjedni poraz.