LIGA PRVAKA

Zvijezda Manchester Cityja je nezadovoljna: Suigrači mi ne dodaju loptu

ČETVRTU sezonu uzastopce Manchester City je izborio plasman u četvrtfinale nogometne Lige prvaka nakon što je u obje utakmice osmine finala pobijedio Borussiju Mönchengladbach. City se među osam najboljih probio s dvije pobjede na Puškaš Areni u Budimpešti, u objema utakmicama rezultat je bio 2:0.

Unatoč pobjedi, Sergio Agüero je nezadovoljan napustio travnjak.

Zvijezda Cityja i najbolji strijelac u povijesti kluba odigrao je tek posljednjih 15 minuta susreta u kojem nije niti jednom pucao prema vratima njemačke momčadi. Razlog zašto nije zaprijetio golu Borussije (M) otkriven je nakon susreta kada se Agüero požalio treneru momčadi Josepu Guardioli.

''Ne dodaju mi loptu'', rekao mu je.

Agüero se već neko vrijeme povezuje s odlaskom u Barcelonu nakon isteka ugovora krajem aktualne sezone. U ovoj je za City odigrao tek 14 utakmica, od čega samo jednu u punoj minutaži. Postigao je tri gola.