SNAGE sigurnosti u indijskom Kašmiru pokrenule su opsadu džamije u kojoj se, kako se vjeruje, skriva jedan ili više muslimanskih pobunjenika, priopćila je policija.
´Tijekom operacije pretresa koje su provodile snage sigurnosti jedan ili dva militanta pobjegli su u crkvu u Sheikhgundu. Snage sigurnosti započele su s opsadom tijekom noći i nekoliko su puta pozvale militante na predaju´, rekao je jedan policijski dužnosnik.
Separatistički gerilci u toj spornoj himalajskoj regiji već su nekoliko puta u prošlosti potražili utočište u džamijama, a većina opsada završila je krvoprolićem.
´Zasad nije bilo razmjene vatre´, dodao je policijski časnik.