Muškarac se bacio sa 16. kata nebodera na Srednjacima

34-GODIŠNJI muškarac počinio je večeras oko 19 sati suicid, bacivši se sa 16. kata nebodera na zagrebačkim Srednjacima.

Tijelo muškarca, koje je pronađeno na parkiralištu sa zapadne strane nebodera u Ulici braće Domanija 6, policijski su službenici u večernjim satima prevezli na patologiju. Očevid je trajao do 23 sata.

C.D.
Foto: K.H.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.