Plivanje: Osvajačice medalja iz Fukuoke
Tekst se nastavlja ispod oglasa
OSVAJAČICE medalja sa Svjetskog prvenstva u plivanju u japanskoj Fukuoki 2001. godine:
50m slobodno: 1. Inge de Bruijn (Niz) 2. Therese Alshammer (Šve) 3. Sandra Voelker (Njem)
50m prsno: 1. Luo Xuejuan (Kina) 2. Kristy Kowal (SAD) 3. Zoe Baker (VB)
50m leđno: 1. Haley Cope (SAD) 2. Antje Buschschulte (Njem) 3. Natalie Coughlin (SAD)
50m delfin: 1. Inge de Bruijn (Niz) 2. Therese Alshammar (Šve) 3. Anna-Karin Kammerling (Šve)
100m slobodno: 1. Inge De Bruijn (Niz) 2. Katrin Meissner (Njem) 3. Sandra Volker (Njem)
100m prsno: 1. Luo Xuejuan (Kina) 2. Leisel Jones (Aus) 3. Agnes Kovacs (Mađ)
100m leđno: 1. Natalie Coughlin (SAD) 2. Diana Mocanu (Rum) 3. Antje Buschschulte (Njem)
Tekst se nastavlja ispod oglasa
100m delfin: 1. Petria Thomas (Aus) 2. Otylia Yedrzejczak (Polj) 3. Junko Onishi (Jap)
200m slobodno: 1. Giaan Rooney (Aus) 2. Yang Yu (Kina) 3. Camelia Potec (Rum)
200m prsno: 1. Agnes Kovacs (Mađ) 2. Qi Hui (Kina) 3. Luo Xuejuan (Kina)
200m leđno: 1. Diana Mocanu (Rum) 2. Stanislava Komarova (Rus) 3. Joanna Fargus (VB)
200m delfin: 1. Petria Thomas (Aus) 2. Annika Mehlhorn (Njem) 3. Kaitlin Sandeno (SAD)
200m mješovito: 1. Martha Bowen (SAD) 2. Jana Kločkova (Ukr) 3. Qi Hui (Kina)
400m slobodno: 1. Jana Kločkova (Ukr) 2. Claudia Poll (Kos) 3. Hannah Stockbauer (Njem)
400m mješovito: 1. Jana Kločkova (Ukr) 2. Martha Bowen (SAD) 3. Beatrice Caslaru (Rum)
800m slobodno: 1. Hannah Stockbauer (Njem) 2. Diana Munz (SAD) 3. Kaitlin Sandeno (SAD)
1500m slobodno: 1. Hannah Stockbauer (Njem) 2. Flavia Rigamonti (Švi) 3. Diana Munz (SAD)
4x100 slobodno: 1. Njemačka 2. SAD 2. Velika Britanija
4x200 slobodno: 1. Velika Britanija 2. Njemačka 3. Japan
4x100m mješovito: 1. Australija 2. SAD 3. Kina
DALJINSKO PLIVANJE:
5km: 1. Viola Valli (Ita) 2. Peggy Buchse (Njem) 3. Hayley Lewis (Aus)
10 km: 1. Peggy Buchse (Njem) 2. Irina Abyssova (Rus) 3. Edith van Dijk (Niz)
25km: 1. Viola Valli (Ita) 2. Edith Van Dijk (Niz) 3. Angela Maurer (Njem)
SKOKOVI U VODU:
10m sinkronizirani skokovi: 1. Kina (Duan Qing, Sang Xue) 2. Rusija (Evgeniya Olšvskaja, Svetlana Timošinina) 3. Japan (Takiri Miyazaki, Emi Otsuki)
3m sinkroniziorano: 1. Kina (Wu Minxia, Guo Jingjing) 2. Rusija (Julia Pakhalina, Vera Iliina) 3. Njemačka (Ditte Kotzian, Conny Schmalfuss)
3m odskočna daska: 1. Guo Jingjing (Kina) 2. Irina Lashko (Aus) 3. Julia Pakhalina (Rus)
1m odskočna daska: 1. Blythe Hartley (Kan) 2. Wu Minxia (Kina) 3. Zhang Jing (Kina)
10m platforma: 1. Xu Mian (Kina) 2. Duan Qing (Kina) 3. Loudy Tourky (Aus)
SINKRONIZIRANO PLIVANJE:
Solo: 1. Simonetta Antonaroli (Ita) 2. Madeleine Bernavon (Fra) 3. Eva Sladkova (Češ)
Parovi: 1. Miya Tachibana/Miho Takeda (Jap) 2. Anastasia Davidova/Anastassia Ermakova (Rus) 3. Claire Carver-Dias/Fanny Letourneau (Kan)
Ekipe: 1. Rusija 2. Japan 3. Kanada
50m slobodno: 1. Inge de Bruijn (Niz) 2. Therese Alshammer (Šve) 3. Sandra Voelker (Njem)
50m prsno: 1. Luo Xuejuan (Kina) 2. Kristy Kowal (SAD) 3. Zoe Baker (VB)
50m leđno: 1. Haley Cope (SAD) 2. Antje Buschschulte (Njem) 3. Natalie Coughlin (SAD)
50m delfin: 1. Inge de Bruijn (Niz) 2. Therese Alshammar (Šve) 3. Anna-Karin Kammerling (Šve)
100m slobodno: 1. Inge De Bruijn (Niz) 2. Katrin Meissner (Njem) 3. Sandra Volker (Njem)
100m prsno: 1. Luo Xuejuan (Kina) 2. Leisel Jones (Aus) 3. Agnes Kovacs (Mađ)
100m leđno: 1. Natalie Coughlin (SAD) 2. Diana Mocanu (Rum) 3. Antje Buschschulte (Njem)
100m delfin: 1. Petria Thomas (Aus) 2. Otylia Yedrzejczak (Polj) 3. Junko Onishi (Jap)
200m slobodno: 1. Giaan Rooney (Aus) 2. Yang Yu (Kina) 3. Camelia Potec (Rum)
200m prsno: 1. Agnes Kovacs (Mađ) 2. Qi Hui (Kina) 3. Luo Xuejuan (Kina)
200m leđno: 1. Diana Mocanu (Rum) 2. Stanislava Komarova (Rus) 3. Joanna Fargus (VB)
200m delfin: 1. Petria Thomas (Aus) 2. Annika Mehlhorn (Njem) 3. Kaitlin Sandeno (SAD)
200m mješovito: 1. Martha Bowen (SAD) 2. Jana Kločkova (Ukr) 3. Qi Hui (Kina)
400m slobodno: 1. Jana Kločkova (Ukr) 2. Claudia Poll (Kos) 3. Hannah Stockbauer (Njem)
Tekst se nastavlja ispod oglasa
400m mješovito: 1. Jana Kločkova (Ukr) 2. Martha Bowen (SAD) 3. Beatrice Caslaru (Rum)
800m slobodno: 1. Hannah Stockbauer (Njem) 2. Diana Munz (SAD) 3. Kaitlin Sandeno (SAD)
1500m slobodno: 1. Hannah Stockbauer (Njem) 2. Flavia Rigamonti (Švi) 3. Diana Munz (SAD)
4x100 slobodno: 1. Njemačka 2. SAD 2. Velika Britanija
4x200 slobodno: 1. Velika Britanija 2. Njemačka 3. Japan
4x100m mješovito: 1. Australija 2. SAD 3. Kina
Tekst se nastavlja ispod oglasa
DALJINSKO PLIVANJE:
5km: 1. Viola Valli (Ita) 2. Peggy Buchse (Njem) 3. Hayley Lewis (Aus)
10 km: 1. Peggy Buchse (Njem) 2. Irina Abyssova (Rus) 3. Edith van Dijk (Niz)
25km: 1. Viola Valli (Ita) 2. Edith Van Dijk (Niz) 3. Angela Maurer (Njem)
SKOKOVI U VODU:
10m sinkronizirani skokovi: 1. Kina (Duan Qing, Sang Xue) 2. Rusija (Evgeniya Olšvskaja, Svetlana Timošinina) 3. Japan (Takiri Miyazaki, Emi Otsuki)
3m sinkroniziorano: 1. Kina (Wu Minxia, Guo Jingjing) 2. Rusija (Julia Pakhalina, Vera Iliina) 3. Njemačka (Ditte Kotzian, Conny Schmalfuss)
3m odskočna daska: 1. Guo Jingjing (Kina) 2. Irina Lashko (Aus) 3. Julia Pakhalina (Rus)
Tekst se nastavlja ispod oglasa
1m odskočna daska: 1. Blythe Hartley (Kan) 2. Wu Minxia (Kina) 3. Zhang Jing (Kina)
10m platforma: 1. Xu Mian (Kina) 2. Duan Qing (Kina) 3. Loudy Tourky (Aus)
SINKRONIZIRANO PLIVANJE:
Solo: 1. Simonetta Antonaroli (Ita) 2. Madeleine Bernavon (Fra) 3. Eva Sladkova (Češ)
Parovi: 1. Miya Tachibana/Miho Takeda (Jap) 2. Anastasia Davidova/Anastassia Ermakova (Rus) 3. Claire Carver-Dias/Fanny Letourneau (Kan)
Ekipe: 1. Rusija 2. Japan 3. Kanada
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati