Fiat 500 dobiva još jedna vrata
ELEKTRIČNI Fiat 500 je pred vratima, a na popisu opcija su još jedna vrata.
Jedna od prednosti električnih vozila je iskoristivost prostora pa pojedini električni automobili mogu imati i dva prtljažnika, sprijeda i straga. Međutim, u slučaju fiata 500 EV dodatna vrata nemaju veze s prtljažnikom, nego će samo služiti lakšem pristupu stražnjoj klupi.
Poput nekadašnje Mazde RX-8 ili još bolje novijeg BMW-a i3, i Fiat dobiva dodatna vrata. Opcijski će se nuditi jedna stražnja bočna vrata. Mala vrata će biti postavljena na desnoj strani, a konstrukcija će povećavati masu automobila za 30 kg.
Kako javlja Automotive News Europe, prodaja takve izvedbe kreće početkom sljedeće godine, a mnogi pretpostavljaju da će nositi ime Trepiuno, po uzoru na istoimeni koncept iz 2004. godine.
Brže učitavanje članaka, bez ometanja dok čitate.
10 eura mjesečno.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
bi Vas mogao zanimati