Hajduk korak od transfera sezone. Ferro sletio u Split
BENFICIN stoper Ferro sletio je u splitsku zračnu luku i uskoro bi trebao postati igrač Hajduka. Francisco Reis Ferreira dolazi na posudbu do kraja sezone koja će se produžiti za još jednu sezonu ako se Hajduk plasira u Europu. Ferro, koji će u ožujku napuniti 25 godina, prema Transfermarktu vrijedi četiri milijuna eura, a u Hajduku će pojačati konkurenciju na stoperskim pozicijama.
Ferro je odrastao u Benficinoj školi, a za prvu momčad je do sad odigrao 67 utakmica te zabio četiri gola. No, zadnje dvije sezone nije bio u planovima trenera pa je prošle zime posuđen Valenciji do kraja sezone i prošlog ljeta se vratio u svoj matični klub.
Ove sezone sjedi na klupi i upisao je samo dva nastupa, jedan u portugalskom kupu i jedan u liga kupu. Na početku sezone nije igrao jer je vukao ozljedu s posudbe u Valenciji koja je imala opciju otkupa njegova ugovora, a spominjala se cifra od 60 milijuna eura. Ferro ove sezone u prvenstvu uopće nije u planovima trenera pa ga je Benfica odlučila ponovno posuditi.
Brže učitavanje članaka, bez ometanja dok čitate.
Podržite Index za 10 eura mjesečno.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
bi Vas mogao zanimati