Tri igrača napustila Goricu
NAKON što je u dramatičnoj borbi sa Šibenikom osigurala ostanak u SuperSport HNL-u, Gorica je krenula u slaganje momčadi za iduću sezonu. Klub je tako na društvenim mrežama objavio da su ga napustila tri igrača - Cheick Keita, Matuš Vojtko i Vinko Petković.
Keita je u klub stigao u veljači 2021. godine kao slobodan igrač te je u dresu Gorice odigrao 48 službenih utakmica. Petković je bio jedan od tri igrača posuđena iz Osijeka ove zime, ali za razliku od Slavka Bralića i Kristiana Fućka, nije se naigrao. Nastupio je u samo sedam utakmica. Vojtko se nakon 26 nastupa za Goricu također vraća u svoj matični klub Slovan Bratislavu nakon posudbe.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
Jeftiniji duplić najpopularnijih ljetnih natikača košta manje od 7 €
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
KVIZ Mislite li da znate ugasiti požar? Provjerite biste li se snašli
Nagrađujemo najbolje navijačke priče. Sramota je plus, prijava traje minutu
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
Jeftiniji duplić najpopularnijih ljetnih natikača košta manje od 7 €
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
KVIZ Mislite li da znate ugasiti požar? Provjerite biste li se snašli