Pratio ga je Dinamo, a Jakirović nikada nije čuo za njega. Sad je završio u Atleticu
RUMUNJSKI vratar Horațiu Moldovan (26) prešao je iz Rapid Bukurešta u Atletico Madrid. Potpisao je trogodišnji ugovor, a Španjolci su Rumunjima platili 800 tisuća eura. Moldovan je ove sezone 22 puta branio za Rapid te deset puta ostao čiste mreže, a dosad je i osam puta nastupio za reprezentaciju Rumunjske, koja se plasirala na Europsko prvenstvo.
Rumunji ga gurali prema Dinamu
Moldovan je nedavno preko rumunjskih medija spominjan u kontekstu Dinama. Naime, trenera Sergeja Jakirovića novinari su pitali hoće li Modri dovesti Moldovana, budući da je klub prošloga ljeta ostao bez Dominika Livakovića: "Nije me nitko pitao za golmana iz Rumunjske. Nikad čuo za čovjeka", odgovorio je tada Dinamov trener.
Grbić odlazi iz Atletica?
Moldovan je sada prešao u Atletico, gdje bi trebao biti zamjena Slovencu Janu Oblaku. To ujedno znači da bi hrvatski vratar Ivo Grbić (28) mogao napustiti madridski klub u potrazi za puno većom minutažom. Navodno bi Grbić mogao završiti u engleskom premierligašu Sheffield Unitedu.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
bi Vas mogao zanimati