Dejan Bodiroga dobio drugi mandat šefa Eurolige
LEGENDARNI srpski košarkaš Dejan Bodiroga dobio je drugi mandat na čelu Eurolige. Službeno je objavljeno da će Bodiroga ostati predsjednik te organizacije do 2028. Upravni odbor Eurolige je i produžio mandat Pauliusu Motiejunasu kao izvršnom direktoru.
''Pod njihovim vodstvom, Euroliga je pokrenula ključne inicijative: generiranje većeg interesa nego ikada za digitalne platforme i televiziju; postavljanje novog rekorda posjećenosti navijača; održavanje redovnih kontakata s različitim akterima kako bi se došlo do prihvatljivih rješenja za dobrobit košarke; identificiranje mogućnosti suradnje na novim tržištima van paneuropskog ekosistema'', navodi Euroliga na službenom sajtu.
Bodiroga je predsjednik Eurolige postao 14. rujna 2022, a prethodno je ugovor obnovio 15. lipnja 2023, da bi sad dobio novi, četverogodišnji, mandat. Njegov prvi suradnik, Paulius Motiejunas je izvršni direktor od 15. srpnja 2023., a ranije je bio prvi čovjek Žalgirisa iz Kaunasa.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Popularni sladoledi do 40% jeftiniji, isplati se uzeti više pakiranja
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
Nagrađujemo najbolje navijačke priče. Sramota je plus, prijava traje minutu
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Popularni sladoledi do 40% jeftiniji, isplati se uzeti više pakiranja
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?