Zajec: Građanski je silan! Živio naš Dinamo!
DINAMO je u petak poslijepodne na Cvjetnom trgu u Zagrebu proslavio 113. godišnjicu postojanja kluba. Uz brojne navijače koji su bili na proslavi, pojavili su se i igrači Dinama te predsjednik kluba Velimir Zajec. Marko Rog, Arijan Ademi, Josip Mišić, Stefan Ristovski i Martin Baturina izazvali su ovacije navijača. Čestitku je na društvenim mrežama podijelio Zajec.
"Sretan rođendan svim članovima i navijačima GNK Dinamo Zagreb s mjesta gdje je prije 113. godina osnovan "Prvi hrvatski građanski športski klub", preteča našeg kluba. Građanski smatramo dijelom svoje povijesti i održavamo spomen na njega. Zato mi je jako drago da je Grad Zagreb ispratio našu inicijativu i da je restaurirao ploču u spomen tog velikog dana u povijesti svih nas. Građanski je silan! Živio naš Dinamo!", napisao je.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Popularni sladoledi do 40% jeftiniji, isplati se uzeti više pakiranja
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
Nagrađujemo najbolje navijačke priče. Sramota je plus, prijava traje minutu
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Popularni sladoledi do 40% jeftiniji, isplati se uzeti više pakiranja
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?