Gorica: Na domaću tribinu je zabranjen ulazak navijačima s obilježjima Hajduka
GORICA je objavila važne upute za navijače pred utakmicu koju od 16 sati igra protiv Hajduka. Detaljne upute objavljene su na Facebook-profilu kluba, na kojem se nalaze i upute o otvaranju tribina za domaće i gostujuće navijače. Utakmice se igra u sklopu 34. kola SuperSport HNL-a.
Iz velikogoričkog kluba objavili su sljedeće:
- Stadion se otvara u 14 sati
- Sve ulaznice su rasprodane tako da blagajne neće raditi
- Na domaću tribinu nije dopušten ulaz s obilježjima gostujućeg kluba te unošenje navijačkih rekvizita i transparenta gostujućeg kluba
- Za gostujuće navijače namijenjen je ulaz istok
- Prije ulaska na stadion navijači će se moći zabaviti i osvojiti nagrade u dvije Fan zone koje su za vas pripremili SuperSport i Germania
Hajduk je dva puta svladao Goricu u aktualnoj sezoni na Poljudu rezultatima 4:1 i 2:1, a jedini susret koji je odigran u Velikoj Gorici pripao je domaćinima koji su slavili 1:0.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara