ANKETA Koje trgovine ciljate ovog Black Fridaya?
Pri kreiranju rubrike Index Shopping nastojimo izdvajati odlične proizvode koji se i nama sviđaju te odlične akcije i popuste. Ne objavljujemo proizvode koje i sami ne bismo kupili ili smatramo da njihova promocija nije u skladu s profesionalnim standardima. Neki proizvodi u rubrici Index Shopping mogu biti sponzorirani.
BLACK Friday prije je bio američki šoping-događaj koji se najčešće pratio kroz vijesti i snimke s golemim gužvama, redovima i borbom za najveće popuste. Danas je to globalni fenomen koji više ne traje samo jedan dan. Trgovci su ga pretvorili u višednevni, a često i višetjedni period, uz sve veću ponudu online kupnje. To dodatno pojednostavljuje cijeli proces, ali i olakšava planiranje što i kada uloviti.
U takvom formatu Black Friday postaje razdoblje u kojem se liste želja slažu unaprijed, cijene se prate gotovo kao vremenska prognoza, a usporedba ponuda među trgovinama postaje dio male svakodnevne rutine. Sve to kako bi se u pravom trenutku ulovila najbolja prilika.
Koje trgovine ciljate?
Ovogodišnji popusti već su krenuli, a trgovine iz različitih kategorija - od doma i mode do parfumerija i tehnike - već su srezale cijene. Neki trgovci kažu da je ovo tek zagrijavanje za glavni dan 28.11., dok drugi već sada guraju svoje najjače akcije.
Zato nas zanima: koje trgovine ciljate ovog Black Fridaya kako biste ulovili najbolje popuste? Odgovorite u anketi u nastavku.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Morate darovati poklon nekome i iznenaditi ga u zadnji tren? S ovim nema greške
Za vrijeme blagdana uvijek shvatimo da nam treba ovih pet stvari. Sada su na popustu
Sir, naresci, bakalar, vino... Sve je na brutalnom popustu do kraja tjedna, evo gdje
Pripremate doček kod kuće? U Kauflandu je sve što vam treba na akciji
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Morate darovati poklon nekome i iznenaditi ga u zadnji tren? S ovim nema greške
Za vrijeme blagdana uvijek shvatimo da nam treba ovih pet stvari. Sada su na popustu
Sir, naresci, bakalar, vino... Sve je na brutalnom popustu do kraja tjedna, evo gdje