Iranci pogodili stambenu zgradu u Bahreinu, jedna osoba poginula
POGINULA je 29-godišnja žena u iranskom napadu u Bahreinu, priopćile su vlasti te države Perzijskog zaljeva rano u utorak. Osam drugih osoba ozlijeđeno je kada je pogođena stambena zgrada u glavnom gradu Manami, priopćilo je ministarstvo unutarnjih poslova.
Napad se dogodio nakon što je bahreinsko ministarstvo zdravstva rano u ponedjeljak izvijestilo da su 32 osobe, uključujući nekoliko djece, ranjene u iranskom napadu dronom na otok Sitru južno od Maname. Iranska vojska također je napala postrojenje za desalinizaciju vode, priopćile su vlasti.
Iranski predsjednik Masud Pezeškijan u subotu je rekao da Teheran neće ispaljivati rakete niti napadati svoje susjede sve dok se s njihovog teritorija ne izvode napadi na Iran. No nekoliko zaljevskih država nastavilo je izvještavati o raketnim i napadima dronovima iz Irana.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati