Mišković: Dva najbolja hrvatska kluba u zadnjih 14 godina došla su do finala
DINAMO i Rijeka danas će u Osijeku odlučivati o osvajaču 35. izdanja SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Uoči utakmice, koja na Opus Areni počinje u 18 sati, predsjednik Rijeke Damir Mišković dao je izjavu za MAXSport. Mišković je istaknuo sjajnu atmosferu koja vlada u gradu uoči velikog finala. "Slažem se, ovo je praznik, Osijek je pun ljudi, iz Zagreba, Rijeke... Evo, dva najbolja kluba u zadnjih 14 godina došli su do finala", poručio je predsjednik Rijeke.
Ocjena sezone i očekivanja
Osvrnuo se i na dosadašnji tijek sezone, u kojoj Rijeka nije ostvarila željeni rezultat u prvenstvu, ali je bila uspješna u Europi. "U prvenstvu nismo bili dobri, u Europi odlični. Kup? To je jedna utakmica u kojoj možemo pobijediti, ali bez obzira na sve, vratit ćemo se s medaljom", kazao je.
Na pitanje što očekuje od same utakmice protiv Dinama, Mišković je odgovorio kratko i jasno: "Što očekujem? Pobjedu. Iako su to dvije europske, odlične ekipe."
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
Jeftiniji duplić najpopularnijih ljetnih natikača košta manje od 7 €
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
KVIZ Mislite li da znate ugasiti požar? Provjerite biste li se snašli
Nagrađujemo najbolje navijačke priče. Sramota je plus, prijava traje minutu
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
Jeftiniji duplić najpopularnijih ljetnih natikača košta manje od 7 €
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
KVIZ Mislite li da znate ugasiti požar? Provjerite biste li se snašli