U Puli pao s brodice u more, preminuo je
PULSKA policija je jučer nešto iza 12 sati zaprimila dojavu o preminulom muškarcu na području sportske lučice Delfin.
Policijski službenici su u suradnji sa županijskim državnim odvjetništvom obavili očevid na mjestu događaja i utvrdili kako je 73-godišnjak prilikom stupanja na brodicu pulskih registarskih oznaka pao u more uslijed čega je preminuo.
Zasad provedenim radnjama nije utvrđeno kako bi smrt bila posljedica kaznenog djela. Nad tijelom preminulog naloženo je obavljanje obdukcije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati