Gisele Bundchen otvorila Vuittonov dućan u Hong Kongu
NAKON još jednog prekida veze s holivudskim zavodnikom Leonardom Di Caprijem najpopularnija svjetska manekenka vratila se poslu.
Upravo je u Hong Kongu uz dizajnera Marca Jacobsa otvorila novi dućan poznate tvrtke Louis Vuitton koja se svojim torbicama i šminkerskom odjećom širi i na azijsko tržište.
Gisele se pojavila u mini haljinici i morala je paziti da se ne saginje i otkriva guzu. Nedavno je u svojim ugovorima tražila da na snimanjima i nastupima više ne pokazuje stražnjicu jer to čuva "za posebne prilike i posebne ljude".
Dugonoga ljepotica najbolje je plaćena manekenka na svijetu jer uz šetnju modnim pistama, reklamama i promocijama zarađuje godišnje 15 milijuna dolara.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara