TV PROGRAM

08:50
Mini Tom i Jerry

tom & jerry kids, serija

serija

09:10
Mini Tom i Jerry

tom & jerry kids, serija

serija

09:35
09:50
Restauratori

dokumentarni

10:15
10:30
Restauratori

dokumentarni

10:50
Mozak i nadmudrivanje

reality show

11:00
11:15
Mozak i nadmudrivanje

reality show

12:00
12:20
Flash

the flash, serija

serija

13:00
13:15
Flash

the flash, serija

serija

14:00
Flash

the flash, serija

serija

14:50
U sjeni zakona

dark blue, serija

serija

15:40
U sjeni zakona

dark blue, serija

serija

16:30
U sjeni zakona

dark blue, serija

serija

17:15
U sjeni zakona

dark blue, serija

serija

18:05
Drvo nade

the holiday tree aka the tree that saved christmas (2014), film

film

19:55
Čudesne zvijeri i gdje ih naći

fantastic beasts and where to find them (2016), film

film

22:15
Legenda o jeseni

legends of the fall (1994), film

film

00:45
Timeless

timeless, serija

serija

01:30
Timeless

timeless, serija

serija

02:25
Timeless

timeless, serija

serija

03:05
Sljedbenici

the following, serija

serija

03:45
Sljedbenici

the following, serija

serija

04:25
Ukradeni život

kayip, serija

serija

04:50
05:15
Larin izbor

larin izbor, serija

serija

06:00
Larin izbor

larin izbor, serija

serija

06:40
Navy CIS New Orleans

ncis: new orleans, serija

serija

08:30
Plati ili vrati

dokumentarni

10:05
Krv nije voda

krv nije voda, serija

serija

11:00
Krv nije voda

krv nije voda, serija

serija

11:50
Top.HR

glazba

12:50
LIVE PD

kriminalistički

13:10
LIVE PD

kriminalistički

13:40
Sulude vožnje

informativni

14:05
Sulude vožnje

informativni

14:35
Sulude vožnje

informativni

15:05
Zalagaonica

dokumentarni

15:30
Zalagaonica

dokumentarni

15:55
Zalagaonica

dokumentarni

18:25
18:50
19:10
19:50
20:15
Rocky 5

rocky v (1990), film

film

22:05
Brave

the brave, serija

serija

22:45
Brave

the brave, serija

serija

23:35
Motiv

motive, serija

serija

00:30
Motiv

motive, serija

serija

01:20
Brave (R)

the brave, serija

serija

02:15
Brave (R)

the brave, serija

serija

04:50
Ruža vjetrova (R)

ruza vjetrova, serija

serija

05:45
Ruža vjetrova (R)

ruza vjetrova, serija

serija

06:40
Ruža vjetrova (R)

ruza vjetrova, serija

serija

08:50
Garfield i prijatelji

garfield and friends, serija

serija

09:20
Majstor Mato (R)

handy manny, serija

serija

09:45
Lavlja straža (R)

the lion guard, serija

serija

10:15
Sofija Prva (R)

sofia the first, serija

serija

10:35
Tehnolovac

zabava

10:50
Spin Fighters

spin fighters, serija

serija

11:10
11:25
Bebeceda

informativni

12:05
Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka

miraculous tales of ladybug and cat noir, serija

serija

12:30
My little pony - prijateljstvo je čarolija

my little pony, serija

serija

12:50
Vremeplov (R)

obrazovni

12:55
S(p)retne ruke

obrazovni

13:05
SuperZings

superzings, serija

serija

13:25
Power Players

power players, serija

serija

13:40
Scooby-Doo: Kamp straha

scooby-doo! camp scare (2010), film

film

14:50
15:05
Bakugan

bakugan: battle planet, serija

serija

15:15
15:35
Pčelica Maja (R)

mitsubachi maya no boken / maya l'abeille, serija

serija

15:45
Tri mace (R)

kid-e-cats, serija

serija

16:00
Maša i Medvjed (R)

masha and the bear / маша и медведь, serija

serija

16:10
Uspon teenage mutant nindža kornjača

rise of the teenage mutant ninja turtles, serija

serija

16:35
Majstor Mato

handy manny, serija

serija

17:00
Lavlja straža

the lion guard, serija

serija

17:30
Sofija Prva

sofia the first, serija

serija

17:55
Infinity Nado (R)

infinity nado, serija

serija

18:20
Garfield i prijatelji (R)

garfield and friends, serija

serija

18:50
18:55
Baka priča najljepše priče

baka priča najljepše priče, serija

serija

19:10
Janko Strižić

shaun the sheep, serija

serija

19:35
Zig&Sharko

zig and sharko, serija

serija

19:55
Podvodni planet

dokumentarni

20:55
Poirot

agatha christie's poirot, serija

serija

23:00
Knjižničari

the librarians, serija

serija

00:00
Kralj Queensa

king of queens, serija

serija

00:30
Divlji u srcu

wild at heart, serija

serija

01:20
Soy Luna

soy luna, serija

serija

02:15
02:30
02:45
03:00
03:15
03:30
04:30
Tobot

tobot, serija

serija

04:50
Vremeplov

obrazovni

04:55
Lego Ninjago

lego ninjago, serija

serija

05:15
Kockići

dječji

10:45
16:15
17:45
Glazbena zona

glazbeni

22:00
Glazbena zona

glazbeni

TV NAJAVE

VIJESTI