TV PROGRAM

11:05
Wall-E

wall-e (2008), film

film

12:40
Carstvo velikog Oza

oz: the great and powerful (2013), film

film

14:45
Merida Hrabra

brave (2012), film

film

16:20
Neobičan život Timothyja Greena

the odd life of timothy green (2012), film

film

18:05
Planina između nas

the mountain between us (2017), film

film

20:00
Geostorm

geostorm (2017), film

film

21:50
Još 24 sata života

24 hours to live (2017), film

film

23:25
Vrisak 3

scream 3 (2000), film

film

01:20
Most, 2. dio

the bridge part 2 (2016), film

film

02:50
Zmijske oči

snake eyes (1998), film

film

04:25
Zločesti Djed Mraz

bad santa (2003), film

film

06:00
Merida Hrabra

brave (2012), film

film

12:05
Duh Božića

christmas cupid (2010), film

film

13:50
Neki novi imigranti

fresh off the boat, serija

serija

14:20
Neki novi imigranti

fresh off the boat, serija

serija

14:45
Neki novi imigranti

fresh off the boat, serija

serija

15:15
Drugi pokušaj

take two, serija

serija

16:05
Vrlo zapetljana priča

tangled (2010), film

film

18:00
Ružna Betty

ugly betty, serija

serija

19:00
Mladi djed

grandfathered, serija

serija

19:30
Mladi djed

grandfathered, serija

serija

20:00
Neobičan život Timothyja Greena

the odd life of timothy green (2012), film

film

22:00
Sanjarenje

reverie, serija

serija

22:55
Šaptačica duhovima

ghost whisperer, serija

serija

23:50
Šaptačica duhovima

ghost whisperer, serija

serija

00:50
Ružna Betty

ugly betty, serija

serija

01:40
Ružna Betty

ugly betty, serija

serija

02:30
Mladi djed

grandfathered, serija

serija

02:55
Mladi djed

grandfathered, serija

serija

03:20
Neki novi imigranti

fresh off the boat, serija

serija

03:40
Neki novi imigranti

fresh off the boat, serija

serija

04:05
Neki novi imigranti

fresh off the boat, serija

serija

04:30
Šaptačica duhovima

ghost whisperer, serija

serija

05:15
Šaptačica duhovima

ghost whisperer, serija

serija

06:25
11:55
Rosewood

rosewood, serija

serija

12:55
Detektiv na Floridi

the glades, serija

serija

14:00
Odjel za istrage

section de recherches, serija

serija

15:10
Grantchester

grantchester, serija

serija

16:10
Otac Brown

father brown, serija

serija

17:10
Privatni detektivi

private eyes, serija

serija

18:10
Rosewood

rosewood, serija

serija

19:05
Rosewood

rosewood, serija

serija

20:05
Detektiv na Floridi

the glades, serija

serija

20:55
Smrt u raju

death in paradise, serija

serija

22:05
Houdini i Doyle

houdini and doyle, serija

serija

23:00
Transporter

transporter, serija

serija

00:00
Južnjačka kraljica

queen of the south, serija

serija

00:55
Privatni detektivi

private eyes, serija

serija

01:55
Odstrel

burn notice, serija

serija

02:40
Odstrel

burn notice, serija

serija

03:25
Transporter

transporter, serija

serija

04:25
Južnjačka kraljica

queen of the south, serija

serija

05:10
Odstrel

burn notice, serija

serija

06:00
Inspektor Dupin

komissar dupin, serija

serija

12:05
Jurski park: Izgubljeni svijet

jurassic park 2: the lost world (1997), film

film

14:10
Jurski park III

jurassic park iii (2001), film

film

15:40
Tornado

twister (1996), film

film

17:30
Apollo 13

apollo 13 (1995), film

film

19:45
Cure biraju

leap year (2010), film

film

21:25
Zaljubljeni Shakespeare

shakespeare in love (1998), film

film

23:25
Posljednji Mohikanac

last of the mohicans (1992), film

film

01:20
Čudni dani

strange days (1995), film

film

04:30
Dječak zvani Jedrilica

a boy called sailboat (2017), film

film

05:55
Božićni rep

a christmas tail (2014), film

film

TV NAJAVE

VIJESTI