TV PROGRAM

09:35
Zona gradnje

dokumentarni

10:00
Opaka tuna

dokumentarni

10:50
11:45
Remiks desetljeća

dokumentarni

12:05
Zatočeni u inozemstvu

dokumentarni

13:55
Aerodrom u Dubaiju

dokumentarni

14:50
Inženjerske veze

dokumentarni

15:45
16:40
Brain Games

reality show

17:05
Brain Games 4

reality show

17:35
Brain Games 4

reality show

18:05
Znanost glupog

dokumentarni

18:30
Znanost glupog

dokumentarni

19:00
21:00
Opaka tuna

dokumentarni

23:00
Zatočeni u inozemstvu

dokumentarni

23:55
00:40
Aerodrom u Dubaiju

dokumentarni

01:30
Zatočeni u inozemstvu

dokumentarni

02:10
Remiks desetljeća

dokumentarni

02:35
03:20
Zona gradnje

dokumentarni

03:40
Megagradovi

dokumentarni

04:05
04:50
Zona gradnje

dokumentarni

05:15
Megagradovi

dokumentarni

05:35
Nisam to znao

dokumentarni

06:00
Ulični genij

dokumentarni

06:20
Znanost glupog

dokumentarni

06:45
Znanost glupog

dokumentarni

08:01
Nossa Chape

nossa chape (2018), film

film

10:01
Bijeg na selo

dokumentarni

11:02
12:01
CIA: Tajni ratovi

dokumentarni

13:01
Nasljedstvo

dokumentarni

14:02
Tvorci čudovišta: Frankenštajnov kompleks

creature designers: the frankenstein complex (2015), film

film

16:02
Gospodari građevina

dokumentarni

17:01
1968

dokumentarni

18:01
Bijeg na selo

dokumentarni

19:01
20:01
Madoff: Najveća varalica u povijesti

bernard madoff, the white collar criminal (0), film

film

21:01
22:01
CIA: Tajni ratovi

dokumentarni

23:01
Nasljedstvo

dokumentarni

00:01
Bijeg na selo

dokumentarni

01:02
02:01
Tvorci čudovišta: Frankenštajnov kompleks

creature designers: the frankenstein complex (2015), film

film

04:01
Gospodari građevina

dokumentarni

05:01
1968

dokumentarni

06:01
Bijeg na selo

dokumentarni

10:00
Otkrivanje povijesti

dokumentarni

13:00
14:00
15:00
21:00
00:00
03:00
07:50
Ratišta

dokumentarni

09:50
Ratišta

dokumentarni

11:10
Ratišta

dokumentarni

12:25
Ratišta

dokumentarni

13:35
Ratišta

dokumentarni

14:55
Ratišta

dokumentarni

16:05
17:10
19:15
Borbeni brodovi

dokumentarni

20:10
Tajne muzeja

dokumentarni

22:05
Izgubljena piramida

egypt's lost pyramid (2019), film

film

23:05
Bitka za Kretu

dokumentarni

00:05
Tajne muzeja

dokumentarni

01:00
Borbeni brodovi

dokumentarni

02:55
Izgubljena piramida

egypt's lost pyramid (2019), film

film

03:45
Muzejske tajne

dokumentarni

04:30
Muzejske tajne

dokumentarni

05:15
Muzejske tajne

dokumentarni

06:00
Opaki izumi

dokumentarni

06:30
Mitske zvijeri

dokumentarni

TV NAJAVE

VIJESTI