Schwarzenegger prvi put o novom "Terminatoru"
Foto: Press
PRETHODNO je potvrđeno da će se Arnold Schwarzenegger pojaviti u novom rebootu "Terminatora", a slavni je glumac sad i kazao nešto o projektu.
Prema pisanju Thearnoldfans.com kazao je: "Počinjemo snimati u travnju i snimanje će trajati četiri i pol mjeseca. Većina će se snimati u New Orleansu, dio u San Franciscu i možda malo u Los Angelesu. Posljednji "Terminator" sniman je kad sam bio guverner pa nisam mogao biti u filmu, ali sad sam se vratio i jako sam uzbuđen što ću biti u novom".
"Producenti imaju dovoljno novca da to naprave kako se spada, u partnerstvu s Paramountom koji će film i objaviti. U kinima će se pojaviti za vikend oko 4. srpnja 2015. Pripreme idu dobro i scenarij je fantastičan pa se stvarno veselim tome!", dodao je.
Nedavno je otkriveno da će se u "Terminatoru: Genesis" kao Kyle Reese pojaviti Jai Courtney, zvijezda "Igre prijestolja" Emilia Clarke igrat će Saru Connor, a Jason Clarke njezinog sina Johna. Film je prvi u samostalnoj novoj trilogiji, a režirat će ga Alan Taylor ("Thor: The Dark World").
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Jeftiniji duplić najpopularnijih ljetnih natikača košta manje od 7 €
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
KVIZ Mislite li da znate ugasiti požar? Provjerite biste li se snašli
Nagrađujemo najbolje navijačke priče. Sramota je plus, prijava traje minutu
Vikendi koji se pamte: Vino, priroda i okusi zbog kojih vrijedi usporiti
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Jeftiniji duplić najpopularnijih ljetnih natikača košta manje od 7 €
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
KVIZ Mislite li da znate ugasiti požar? Provjerite biste li se snašli
Nagrađujemo najbolje navijačke priče. Sramota je plus, prijava traje minutu