Big Brother: Lea i Nikša proslavili povratak u Split
SINOĆ je u splitskom kafiću "Gaga" održan party na kojem se proslavljao povratak Lee Lemo u Split, tjedan dana nakon što je glasovima gledatelja izbačena iz kuće "Big Brothera" u zagrebačkoj Dubravi.
Lea, koja se istakla kao vrhunska domaćica te okupljenima dijelila sendviče, je uhvatila vremena da kaže par riječi o svom iskustvu u "Big Brotheru".
"Ja sam uvjerena da će izaći Danijel", odgovorila je na pitanje o ovotjednim nominacijama. "Zoran je previše toga prošao, i mislim da ga publika očito voli."
Kao konačnog pobjednika showa vidi Tomislava, iako je njen favorit Violeta.
Nikšin izlazak u petak je, pak, lakonski prokomentirala s time da su i ona i on Dalmatinci.
Nešto kasnije je zabavu svojim dolaskom uveličao i Nikša, izazvaši ogromno oduševljenje okupljenih prijatelja i rodbine. Popularni "Keko" je i sam bio vidno dobro raspoložen, ne odajući ničime da je tužan zbog izlaska iz "Big Brother" kuće.
Foto i tekst: A.D.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Moglo bi biti redova: Sladoledi već od 0,39 €, a Lino Lada namazi po top cijeni
Ljetna garderoba za manje od 10 €? Našli smo komade koji izgledaju odlično
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Moglo bi biti redova: Sladoledi već od 0,39 €, a Lino Lada namazi po top cijeni
Ljetna garderoba za manje od 10 €? Našli smo komade koji izgledaju odlično