Članica grupe Pussycat Dolls žrtva seksualnog zlostavljanja
Tekst: G.K.
Foto: JLP
ČLANICA grupe Pussycat Dolls, Kimberly Wyat, priznala je da je u djetinjstvu bila zlostavljana. Traumatični događaj dogodio se kada je imala samo tri godine.
Osim tog incidenta, Kimberly je izjavila da ju je jedan muškarac pokušao napastovati kada je radila na brodu. "Otišla sam do kapetana i ispričala mu za incident. Trebalo mi je jako puno hrabrosti i snage, ali je on kasnije deportiran natrag u Rusiju", rekla je za magazin Now.
Lijepa pjevačica postala je popularna nastupom u videu grupe Black Eyed Peas "Shut Up". Osim pjevanja, Kimberly se bavi koreografijom i plesom. Naime, bila je koreografkinja i plesačica muzičkog spota za solo album bivšeg muža Jessice Simpson, Nicka Lacheya.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara