Goran Višnjić s obitelji se vraća živjeti u Hrvatsku nakon godina u inozemstvu
- Goran Višnjić potvrdio je da se s obitelji vraća u Hrvatsku nakon godina života u inozemstvu
- Glumac je otkrio da je proces preseljenja iz Engleske već u tijeku, ali da se ne može ostvariti preko noći
- Prisjetio se i holivudskih početaka te suradnje sa Sandrom Bullock i Nicole Kidman na filmu "Čarolija"
NAKON godina života u inozemstvu, glumac Goran Višnjić s obitelji se vraća u Hrvatsku. Odluka je donesena, premda je proces preseljenja, kako kaže, postupan. Višnjić, koji s kolegicom Zrinkom Cvitešić već treće ljeto igra u predstavi "Ekvinocij" na Dubrovačkim ljetnim igrama, ističe da se zapravo nikada nije potpuno odvojio od Hrvatske jer je uvijek jednim dijelom ostao vezan uz domovinu.
"U procesu smo povratka. Ne može se iz Engleske u Hrvatsku preseliti preko noći, ali da, vraćamo se", rekao je Višnjić za In Magazin.
Sjećanja na Hollywood i suradnju sa zvijezdama
Šibenski glumac svjetsku je slavu stekao ulogom doktora Luke Kovača u američkoj seriji "Hitna služba", nakon čega je godinama gradio uspješnu karijeru u Hollywoodu. Prije nekoliko godina s obitelji se iz Los Angelesa preselio u Cornwall u Engleskoj.
Vijest o snimanju nastavka filma "Čarolija" s Nicole Kidman i Sandrom Bullock podsjetila je Višnjića na njegove holivudske početke. Na pitanje zašto nije dio nastavka, glumac se našalio: "U prvom filmu su me ubili tri puta. Mislim da sam srušio rekord po broju smrti istog lika u jednom filmu", rekao je.
Snimanje tog filma pamti kao jedno od svojih prvih velikih američkih iskustava, a otkrio je i da se posebno zbližio sa Sandrom Bullock. "Ona nam je postala prijateljica. S njom sam ostvario bolji kontakt nego s Nicole Kidman, s kojom sam zapravo puno više radio. Sandra je, što bi se reklo, cura iz susjedstva", zaključio je Višnjić.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Pastelni espresso aparat od 59,99 € izgleda skuplje nego što jest ✨
Povratak u školu može biti puno jeftiniji: Pronašli smo bilježnice već od 0,17 €
VIDEO Sportske tenisice za 13,99 €? Isprobali smo ih i ostali iznenađeni
Ljetovanje se u sekundi može pretvoriti u gnjavažu. Ovako si olakšajte
Složili smo školsku košaricu za 70 eura. Iznenadilo nas je koliko se toga može kupiti
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Pastelni espresso aparat od 59,99 € izgleda skuplje nego što jest ✨
Povratak u školu može biti puno jeftiniji: Pronašli smo bilježnice već od 0,17 €
VIDEO Sportske tenisice za 13,99 €? Isprobali smo ih i ostali iznenađeni
Ljetovanje se u sekundi može pretvoriti u gnjavažu. Ovako si olakšajte