Instagram vam je danas pun ovakvih fotki? Evo zašto

Instagram vam je danas pun ovakvih fotki? Evo zašto
Foto: Instagram

COUNTRY pjevačica Dolly Parton, koja je napunila 74. godine, podijelila je na Instagramu četiri svoje fotografije, ukazujući na razlike između profila korisnika na društvenim mrežama Linkedin, Facebook, Instagram i Tinder.

U ovoj mini galeriji, koja je odmah prerasla u internet "mem" kako navodi Insider, Parton je odabrala poslovnu bluzu za predstavljanje na Linkedinu, kućni džemper za Facebook i trendi izdanje za Instagram. Što se fotografije na Tinderu tiče, pjevačica je odabrala lascivnu fotografiju iz Playboy izdanja iz 1978. godine, u kojem je ona prerušena u zečicu.

Uz fotografije dodala je i poruku: "Pronađi sebi ženu koja može sve ovo“, aludirajući na različita izdanja jedne iste osobe na svakoj od slika.

 
 
 
View this post on Instagram

Get you a woman who can do it all 😉

A post shared by Dolly Parton (@dollyparton) on

Obožavatelji Partonove oduševljeno su odreagirali na njen kolaž, nazivajući je "kraljicom" i "nacionalnim blagom".

Kako su se reagiranja na ovaj postupak dalje širila, brojne zvijezde su dale sebi slobodu da, inspirirane Partonovom, naprave kolaže svojih fotografija i pokažu razlike u predstavljanju na društvenim mrežama.

Tako je glumica poznata po ulozi u filmu Skandal, Kerry Washington, napravila kontrast između svog poslovnog izdanja i fotografije u kojoj u donjem rublju leži na krevetu, uz riječi: "Inspirirano Dolly Parton, naravno."

 
 
 
View this post on Instagram

Inspired by @dollyparton, of course!

A post shared by Kerry Washington (@kerrywashington) on

Objava glumice Jennifer Garner na Instagramu izazvala je i reakciju od same Partonove koja je prokomentirala: "Savršeno", pri čemu nije jedina koja smatra da je Garnerova odgovorila na izazov na pravi način.

 
 
 
View this post on Instagram

Yes ma’am, @dollyparton, whatever you say. ♥️

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner) on

Voditelj Andy Cohen uzvratio je na opasku Partonove napisavši ispod svojih fotografija: "Tip koji može sve ovo".

 
 
 
View this post on Instagram

Get you a guy who can do it all ✨ Always inspired by @DollyParton 👑

A post shared by Watch What Happens Live! (@bravowwhl) on

Voditeljica vijesti Julie Chen, inspirirana Partonovom, predstavila je svoje fotografije u kojoj pažnju privlači slika s Facebooka gdje je Chenova okružena svojim psima.

 
 
 
View this post on Instagram

Inspired by the iconic @dollyparton 💜

A post shared by Julie Chen Moonves (@juliechenmoonves) on

Glumica Kristin Chenoweth podijelila je sa svojim pratiteljima da je Partonova bila njen "omiljeni trendseter."

 
 
 
View this post on Instagram

@DollyParton is my favorite trendsetter. Which one are YOU today?! Comment below! 🤣

A post shared by Kristin Chenoweth (@kchenoweth) on

Investitorica i poslovna žena, Barbara Corcoran također je predstavila četiri strane svoje osobnosti uz poruku da "možeš imati sve, ali ne istovremeno".

 
 
 
View this post on Instagram

You can have it all, just not all at once! @dollyparton

A post shared by Barbara Corcoran (@barbaracorcoran) on

Brojne druge slavne osobe sudjeluju u ovom izazovu. TV voditelj Conan O' Brien pitao je pratitelje koja verzija Conana najviše sliči na njega.

 
 
 
View this post on Instagram

Which Conan are you? • • • #teamcoco #conan #conanobrien #linkedin #facebook #instagram #tinder

A post shared by CONAN (@teamcoco) on

Glumica Jessica Chastain istakla se sa svojom fotografijom za Tinder.

 
 
 
View this post on Instagram

Follow me on Tinder.

A post shared by Jessica Chastain (@jessicachastain) on

U pokušaju da pokaže da živi izvan svoje kuhinje, Gordon Ramsay, jedan od najpoznatijih i najuspješnijih kuhara i televizijskih osoba prihvatio je izazov i uključio u kolaž sliku sa svojim sinom, ispod koje je napisao: "Kuhari mogu katkad da izići iz kuhinje..."

 
 
 
View this post on Instagram

Chefs can get out of the kitchen some times....

A post shared by Gordon Ramsay (@gordongram) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‘@LinkedIn Naomi’👌🏾

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dolly Parton challenge ❤️

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja, ja i Irena.

A post shared by Antonija Blaće (@antonijablace) on

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara