Severina održala koncert u Pločama, pažnju privukla rokerskim outfitom
SEVERINA je sinoć održala koncert u Pločama pred velikom publikom. Pjevačica je nastupila nakon službene ceremonije 27. Maratona lađa u Pločama.
Pažnju je privukla i svojim outfitom. Na pozornicu je izašla u kombinaciji rokerskog stila. Odabrala je sjajne crvene hlače čije su nogavice sezale preko cipela i crnu Rolling Stones majicu. Modnu kombinaciju upotpunila je lančanim remenom oko struka.
Podsjetimo, Severina je nedavno nastupila u Primoštenu gdje je odbila prekinuti koncert iako je cijelo vrijeme padala kiša, a u jednom trenutku su se ugasili rasvjeta i razglas. Publika je cijelo vrijeme glasno pjevala uz nju i nisu dopustili da im nevrijeme pokvari dobro raspoloženje.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara