20-godišnja Dubrovkinja nova je Miss Universe Hrvatske
ODRŽAN je najprestižniji izbor ljepote u Hrvatskoj, Miss Universe Hrvatske.
Za titulu najljepše borilo se 15 finalistica, a krunu Miss Universe Hrvatske ponijela je Ora Antonija Ivanišević, 20-godišnjakinja koja dolazi iz Dubrovnika. Krunu joj je predala prošlogodišnja pobjednica, Mirna Naiia Marić, a Ora se rasplakala nakon proglašenja.
Prva pratilja je Lorena Mustać, koja je ujedno osvojila i titulu Miss simpatičnosti, a koju dodjeljuju same natjecateljice.
Druga pratilja Ozana Franović.
Među uzvanicima mogle su se vidjeti i neke bivše nositeljice titula Miss Universe među kojima su Natalija Prica, bliska suradnica Milana Bandića, Ivana Delač, supruga bivšeg nogometaša Gorana Vlaovića, Ivana Mišura i drugi.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara