Aaron Paul pregovara o pojavljivanju u spin-offu "Breaking Bada"
Screenshot: YouTube
GLUMAC Aaron Paul rekao je da je u ozbiljnim pregovorima s producentima o pojavljivanju u spin-offu serije "Breaking Bad".
Time je potvrdio nagađanja da bi se glumci iz originalne serije mogli pojaviti u spin-offu.
Trenutno se priprema produkcija serije, a Aaron bi u njoj opet moga odigrati ulogu dilera Jesseja Pinkmana, piše TIME.
Uloga u "Breaking Bad" trenutno je uloga njegovog život i želio bi opet raditi s Vinceom Gilliganom na novoj seriji.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara