Ljeto je stiglo: Ulice Splita pune turista, Rivu preplavile šarene modne kombinacije
IAKO u nekim dijelovima Hrvatske još uvijek prevladava oblačno i kišovito vrijeme, čini se kako je na Jadran ljeto već stiglo.
Turisti su u Hrvatsku počeli dolaziti već proteklih nekoliko tjedana, a sada su neki od gradova već krcati. To najbolje pokazuju fotografije snimljene ovog vikenda u Splitu. Turisti su šetali gradom u zanimljivim ljetnim modnim kombinacijama, a mnogi su samo uživali na Rivi uz sladoled, piće i razgovor.
Puno je turista snimljeno i kako se ukrcavaju na katamarane i trajekte kako bi posjetili obližnje hrvatske otoke.
Slična je situacija i u Dubrovniku. Ugodne temperature izmamile su Dubrovčane i turiste u šetnju. Kratke hlače, košulje i lepršave haljine preplavile su Stradun ovog vikenda.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara