Sergej Trifunović će sutra saznati ide li u daljnji pritvor ili na slobodu
GLUMAC Sergej Trifunović sutra će biti saslušan u tužiteljstvu prije odluke o puštanju ili eventualnom pritvoru, piše Nova.rs.
Trifunoviću je nakon privođenja određeno zadržavanje do 48 sati, a sutra će biti doveden u tužiteljstvo na saslušanje. Nakon saslušanja bit će poznato hoće li biti pušten na slobodu ili će mu biti određen pritvor.
Podsjećamo, Trifunović je sinoć priveden u Beogradu, skupa s poznanikom od kojeg je navodno kupio marihuanu. Trifunović je prije toga priveden u listopadu prošle godine, također u Srbiji, zbog vrijeđanja policajaca. Prije toga problema s policijom imao je i u Hrvatskoj, tijekom ljetovanja u Splitu, nakon čega mu je zabranjen ulazak u EU.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara