Blake Lively pratila utakmicu, pažnju ukrala njezina torbica
PRI KREIRANJU rubrike Index Shopping nastojimo izdvajati odlične proizvode koji se i nama sviđaju te odlične akcije i popuste. Ne objavljujemo proizvode koje i sami ne bismo kupili ili smatramo da njihova promocija nije u skladu s profesionalnim standardima. Neki proizvodi u rubrici Index Shopping mogu biti sponzorirani. Svaki sadržaj ili proizvod koji je sponzoriran će biti i posebno označen kao takav.
Ljeto je bilo prepuno velikih sportskih događanja, od Wimbledona do Svjetskog prvenstva, a među poznatim licima na tribinama našla se i Blake Lively. Glumica je nedavno pratila utakmicu Wrexham AFC-a na stadionu Yankee Stadium u New Yorku. Njezin suprug Ryan Reynolds suvlasnik je kluba, a Lively je i za odlazak na utakmicu ostala vjerna svom prepoznatljivom maksimalističkom stilu, piše Who What Wear.
Torba od 8500 eura
Posebno je pažnju privukla njezina Fendi Baguette 26424 Re-Edition torba od rafije i perlica, čija cijena iznosi čak 8500 eura. Iza visoke cijene krije se iznimno zahtjevna izrada.
Prema opisu brenda, torba je izrađena od pletene rafije prirodne boje, a krasi je čak 22.600 ručno izvezenih perlica koje tvore motiv tigra u crnim i crvenim tonovima. Za njezinu izradu potrebno je više od 70 sati zanatskog rada.
Fendi Baguette jedan je od najprepoznatljivijih modela modne kuće još od predstavljanja 1997. godine, a nova verzija za jesen 2026. donosi posebno upečatljivo izdanje kultne torbe.