Torcida izazvala nerede u centru Rige: Osam navijača uhićeno, jedan policajac ozlijeđen
Foto: Screenshot; Diena.lv.
OKO stotinjak navijača Hajduka otišlo je na gostovanje splitskog kluba u Rigu gdje su prije utakmice izazvali nerede u centru grada, javljaju latvijski mediji.
Jedan je policajac ozlijeđen u sukobu, a to je potvrdio Tom Sadovskis, glasnogovornik latvijske policije.
Sukob navijača i policije dogodio se prije utakmice, kada su se pripadnici Torcide potukli sa zaštitarima koji im nisu dali da uđu prijevremeno na stadion.
"Policija će večeras pratiti hrvatske navijače te će ih strogo nadzirati. Torcida je na stadionu bila izuzetno glasna te je u potpunosti nadglasala domaće navijače, no čini se kako nisu mogli izdržati bez nereda", zaključuje portal Diena.lv.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara