Davidenko donio prvi bod Rusima
HRVATSKA Davis Cup reprezentacija za dva dana rastat će se od velike srebrne salatare, koju su tenisači vođeni Nikijem Pilićem podigli lani u Bratislavi, u jednoj od najljepših noći hrvatskog sporta.
U Moskvi se igra novo finale u kojem Argentina i Rusija traže svoje mjesto u 105 godina dugoj Davis Cup tradiciji. Domaćini su u minimalnoj prednosti, nakon što je Nikolaj Davidenko za nešto više od sat vremena porazio Juana Ignacia Chelu (6:1, 6:2, 5:7, 6:4.)
Na terenu su trenutno David Nalbandian i Marat Safin, dok su za igru parova koja se igra u subotu prijavljeni Dmitrij Tursunov i Mihail Južnji za Rusiju, te Agustin Calleri i David Nalbandian za Argentinu.
D.R.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati