koronavirus u sportu
De Rossi je u bolnici. Zakompliciralo mu se stanje s koronavirusom
LEGENDARNI bivši Romin igrač Daniele De Rossi prebačen je jučer kasno navečer u bolnicu, nekoliko dana nakon što je razvio simptome koronavirusa.
Talijanski list Il Tempo objavio je da je De Rossi dobio upalu pluća, što u kombinaciji s koronavirusom može biti opasno pa je pomoćnik talijanskog izbornika prebačen u rimsku bolnicu Spallanzani, najbolju u zemlji kad je riječ o borbi s pandemijom.
De Rossi je bogatu karijeru završio u siječnju prošle godine, a od nedavno je član Mancinijeva stručnog stožera. Rođeni Rimljanin, koji će u srpnju napuniti 38 godina, 19 sezona je proveo u Romi za koju je odigrao 616 utakmica. Zadnju sezonu u profesionalnoj karijeri odradio je u argentinskoj Boci u kojoj je odigrao tek sedam utakmica.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati