ROLAND GARROS
Đokovića naljutio navijač pa je divljao prema sucu i opsovao mu majku
NOVAK ĐOKOVIĆ prošao je danas u treće kolo Roland Garrosa nakon što je bez većih problema u tri seta pobijedio Pabla Cuevasa.
Ipak, bez obzira na to što je meč cijelo vrijeme bio pod njegovom kontrolom, ponovno se posvađao sa sucem. Ovoga puta ga je naljutio navijač s tribina koji ga je ometao kod servisa.
Đoković je prišao sucu i pitao ga hoće li ga opomenuti da prestane s tim, a na trenutke je samo dugo gledao u njihovom pravcu.
"Svaki put to radi, svaki! Hoćeš li učiniti nešto, kada ćeš reagirati", upitao je Đoković suca koji je nakon toga zamolio publiku da se smiri, a Đoković se bijesan vraćao na svoje mjesto i, kako piše srpski Blic, opsovao:
"Jebem ti mamu u pičku", jasno se moglo pročitati s njegovih usana.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara