Gimnstika: Rezultati natjecanja
Tekst se nastavlja ispod oglasa
REZULTATI prvog dana natjecanja finala Svjetskog kupa u gimnastici:
GIMNASTIČARI
Parter:
1. Diego Hypolito (Bra) 9,737
2. Isao Joneda (Jap) 9,550
3. Robert Gal (Mađ) 9,537
4. Brendan ONeal (Kan) 9,475
5. Marian Dragulescu (Rum) 9,362
6. Jeffrey Wammes (Niz) 9,350
Tekst se nastavlja ispod oglasa
7. Jernar Jerimbetov (Kaz) 9,337
8. Ioan Suciu (Rom) 9,325
Konj s hvataljkama:
1. Qin Xiao (Kina) 9,825
2. Marius Urzica (Rum) 9,812
3. Ioan Suciu (Rum) 9,662
4. Nikolaj Krjukov (Rus) 9,637
5. Takehiro Kašima (Jap) 9,587
6. Krisztian Berki (Mađ) 9,412
7. Ross Brewer (VB) 9,337
Ruče:
1. Yuri Van Gelder (Niz) 9,737
2. Hirojuki Tomita (Jap) 9,712
3. Matteo Morandi (Ita) 9,700
4. Aleksander Safoškin (Rus) 9,700
5. Pierre Yves Beny (Fra) 9,625
6. Huang Xu (Kina) 9,562
7. Regulo Carmona (Ven) 9,562
8. David Massam (VB) 9,400
GIMNASTIČARKE
Preskok:
1. Alicia Sacramone (SAD) 9,481
2. Monica Rosu (Rum) 9,456
3. Ana Pavlova (Rus) 9,418
4. Jelena Zamolodčikova (Rus) 9,412
5. Cheng Fei (Kina) 9,362
6. Tiantian Wang (Kina) 9,343
Dvovisinske ruče:
1. Chellsie Memmel (SAD) 9,625
2. Beth Tweddle (VB) 9,612
3. Li Ya (Kina) 9,600
4. Irina Krasnjinska (Ukr) 9,462
5. Daniele Hypolito (Bra) 9,400
6. Ljudmila Ježova (Rus) 9,350
7. Li Lin (Kit) 9,200
8. Laura Van Leeuwen (Niz) 9,075
GIMNASTIČARI
Parter:
1. Diego Hypolito (Bra) 9,737
2. Isao Joneda (Jap) 9,550
3. Robert Gal (Mađ) 9,537
4. Brendan ONeal (Kan) 9,475
5. Marian Dragulescu (Rum) 9,362
6. Jeffrey Wammes (Niz) 9,350
8. Ioan Suciu (Rom) 9,325
Konj s hvataljkama:
1. Qin Xiao (Kina) 9,825
2. Marius Urzica (Rum) 9,812
3. Ioan Suciu (Rum) 9,662
4. Nikolaj Krjukov (Rus) 9,637
5. Takehiro Kašima (Jap) 9,587
6. Krisztian Berki (Mađ) 9,412
7. Ross Brewer (VB) 9,337
Tekst se nastavlja ispod oglasa
8. Alberto Busnari (Ita) 9,137Ruče:
1. Yuri Van Gelder (Niz) 9,737
2. Hirojuki Tomita (Jap) 9,712
3. Matteo Morandi (Ita) 9,700
4. Aleksander Safoškin (Rus) 9,700
5. Pierre Yves Beny (Fra) 9,625
6. Huang Xu (Kina) 9,562
7. Regulo Carmona (Ven) 9,562
8. David Massam (VB) 9,400
Tekst se nastavlja ispod oglasa
GIMNASTIČARKE
Preskok:
1. Alicia Sacramone (SAD) 9,481
2. Monica Rosu (Rum) 9,456
3. Ana Pavlova (Rus) 9,418
4. Jelena Zamolodčikova (Rus) 9,412
5. Cheng Fei (Kina) 9,362
6. Tiantian Wang (Kina) 9,343
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Dvovisinske ruče:
1. Chellsie Memmel (SAD) 9,625
2. Beth Tweddle (VB) 9,612
3. Li Ya (Kina) 9,600
4. Irina Krasnjinska (Ukr) 9,462
5. Daniele Hypolito (Bra) 9,400
6. Ljudmila Ježova (Rus) 9,350
7. Li Lin (Kit) 9,200
8. Laura Van Leeuwen (Niz) 9,075
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati