Ibrahimović i Messias prekinuli Milanov crni niz, Napoli kiksao
MILAN je u gostima pobijedio Genou (3:0) u 15. kolu Serie A i tako prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede. Strijelci za Milan bili su Ibrahimović (10') i Messias (45+2', 61').
Momčad Stefana Piolija upisala je dva poraza i remi u protekla tri kola, a posebno je razočarala na domaćem terenu proteklog vikenda, kada je izgubila od Sassuola (3:1).
Napoli ostao na vrhu
U startnoj postavi domaće momčadi igrao je hrvatski veznjak Milan Badelj, koji je teren napustio u 62. minuti, dok je Ante Rebić zbog ozljede propustio i ovaj susret za Milan.
Napoli je u posljednjim trenucima gostujućeg susreta protiv Sassuola ostao bez pobjede (2:2), ali i dalje je na prvom mjestu tablice.
Ruiz (51') i Mertens (60') pogađali su za Napoli, u čijem je sastavu ponovo igrao bivši Dinamovac Amir Rrahmani, a golove za domaću momčad zabili su Scamacca (72') i Ferrari (89'). Napoli je u sudačkoj nadoknadi ostao bez trenera Luciana Spallettija, koji je dobio crveni karton, dok je domaćoj momčadi poništen gol zbog prekršaja.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
bi Vas mogao zanimati