Jason Kidd želi otići iz Netsa
JASON KIDD potvrdio je svoju želju za napuštanjem New Jersey Netsa, javlja ESPN.com.
Kidd je potvrdio da je njegov menadžer Jeff Schwartz razgovarao sa čelništvom New Jerseya o odlasku svog igrača do 21. veljače, kada istječe rok za zamjene igrača među NBA momčadima. Kidd, očito, nije zadovoljan rezultatima svoje momčadi koja je ove sezone dosad upisala 18 pobjeda i 26 poraza što je, po trenutnom stanju na ljestvicama, učinak na granici borbe za ulazak u doigravanje.
"Navikao sam u svojoj karijeri da bi moj 'triple-double' učinak na utakmici automatski trebao značiti i pobjedu. Sada to više nije slučaj. Ne ljutim se ni na koga. Jednostavno, ponekad dođeš do kraja puta i to je to", rekao je Kidd.
Sudeći prema izvještajima, Kidda žele angažirati Dallas Mavericksi i Denver Nuggetsi.
Kidd je u karijeri 98 puta upisao triple-double.
Totalsport
Foto: AFP